matbaacılık sektöründe

Çeyrek Asırlık Tecrübe
"Dilara Matbaa"

Ulusal ve uluslararası pek çok saygın markanın tercih ettiği çözüm ortağıyız. Bu başarının ardında çeyrek asırlık tecrübemiz ve işimizi çok sevmemiz var. Bilgiyi edinmek, saklamak ve hızla kullanabilmek çağın gerekliliği haline geldi.
Gelişen teknolojiyi sistemine entegre eden, makine parkını sürekli güncelleyerek genç tutan, nitelikli iş gücüyle bilgiyi buluşturarak yüksek kalitede sonuç almaya imkan sağlayan Dilara Matbaa, çeyrek asırlık sektör tecrübesiyle seçkin markaların buluşma noktası haline geldi.

“Profesyonel baskı, iyi hizmet”

Bu esasa dayanan çalışma prensibiyle siparişten teslimata kadar sorunsuz işleyiş sunan Dilara Matbaa, müşterilerine artı değerler katmış ve bu güvenilirlik neticesinde kendine sektörde saygın bir yer edinmiştir.
Ofset ve dijital baskı çalışmalarında mükemmeliyetçi yaklaşım ve doğru takip neticesinde, yüksek kalitede neticeler sunmak, kişiye özel çalışmalar yapmak ve tüm bunları rekabetçi fiyatlar ile taçlandırarak mutlu müşterilere sahip olmak temel düsturumuzdur.

Her Sektöre
“Doğa Dostu”
Çözümler

Gıda, tekstil, otel, havacılık, otomotiv, kozmetik, ilaç, elektronik eşya, cam eşya, ayakkabı başta olmak üzere hemen her sektöre ve endüstriye hizmet sunuyoruz. Yaptığımız işlerde sağlığa ve çevreye zararsız boyalar ile geri dönüşümlü doğaya dost kağıtları kullanmaya özen gösteriyoruz.